SEMAZEN ORGANİZASYON

Kocaeli Semazen Grubu

REZERVASYON

NEDİR SEMAZEN ORGANİZASYON?

Düğün Nişan Sünnet Organizasyonlarınızda Ramazan ve Konser Etkinliklerinizde sizlere Semazen Ekibimiz Tasavvuf Ekibimiz ve İlahi Grubumuz ile Dini Düğün , Dini Nişan , Dini Sünnet ve İslami Düğün programlarınızı en güzel şekilde yerine getirmekteyiz.

Bizler sizlere en iyi hizmeti sunmak için her daim programlarımızı bizim programlarımız gibi icra etmekteyiz.Profesyonel Ekibimiz ve En uygun Fiyatlarla İstanbul başta olmak üzere geniş ekip yelpazemiz ile Tüm Türkiye Ortadoğu ve Avrupa’da gerek Kurumsal Etkinliklerde gerekse Bireysel Programlarda görev aldık.En güzel şekilde % 99 beğeni topladık.

Sizlerinde programlarınızda hizmet vermemizi istiyorsanız , bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilir bilgi alabilir Rezervasyonunuzu anında Mobil İletişim ile yerine getirebilirsiniz.

Dini Düğün Organizasyonları

Dini Düğün Organizasyonlarında İlahi Grubumuz ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz

Dini Düğün Organizasyonları

Dini Düğün Organizasyonlarında İlahi Grubumuz ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.Sunucu Sanatçı Sazendelerimiz ile talebiniz doğrultusunda programlar icra ediyoruz.

REZERVASYON

Semazen Grubu

Düğün Sünnet Açılış vb. organizasyonlarınızda Semazenlerimiz ile birlikte hizmet vermekteyiz

Semazen Grubu

Düğün Sünnet Konser Dernek ve Ramazan Etkinliklerinizde Semazenlerimiz ile birlikte hizmet vermekteyiz.Ayrıca çocuk Semazen ihtiyacını da karşılamaktayız.

REZERVASYON

Mehteran Takımı

Açılış Fuar Düğün Sünnet Kına Doğum Günü vb. organizasyonlarınızda Mehteran Ekibimiz ile hizmeti vermekteyiz.

Mehteran Takımı

Açılış Fuar Düğün Sünnet Kına Doğum Günü vb. organizasyonlarınızda Mehteran Ekibimiz ile hizmeti vermekteyiz.Ekibimiz Kişi Sayısına Göre değişmekte olup,detaylı ilgi için arayınız.

REZERVASYON

YAPTIĞIMIZ ORGANİZASYONLARDAN BAZILARI

Yapmış olduğumuz binlerce organizasyonun kaydını bazen tutamadık bazen videolarını yükleyemedik. Genel bir izlenim oluşturması adına bazı videolarımızı sizlere sunmaktayız.

VİDEOLARIMIZ SAYFASI

ÖRNEK PROGRAM İÇERİĞİ

Program içeriğimiz Pakete ve İçeriğe göre değişmektedir.Temel olarak yapılan konular yazılmış olup, detaylı program içeriğimize bizlere ulaşarak detaylı bir şekilde temin edebilirsiniz

0
ORGANİZASYON
0
REZERVASYON
0
MUTLU MÜŞTERİ
0
EKİP & PERSONEL